SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Aquapark Panorama Morska

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec

tel.: 94 348 29 99
fax.: 94 348 27 85
http://www.panorama-morska.pl/

Opis

W naszym Aquaparku znajduje się 5 basenów. Dwa z nich to baseny wielofunkcyjne zewnętrzne połączone zjeżdżalnią w centrum Aquaparku. Baseny te zawierają punkt wodnego masażu ściennego, masaże karku, gejzery powietrzne zapewniające efekt fali morskiej oraz hydromasaż, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym oraz zjeżdżalnię łączącą niecki basenowe.

Kolejny basen to basen zewnętrzny dla miłośników morskich kąpieli. Łagodny spadek dna basenu przypomina zejście na plażę i umożliwia zabawę nawet z małymi dziećmi. Znajdą tu Państwo gejzery powietrzne, które sprawiają, że kąpiel przypomina tę wśród fal Morza Bałtyckiego i zapewniają doskonały hydromasaż denny.

Nasz Aquapark Panorama Morska przygotował takie kryty basen „Wodna Bajka” specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi. Basen ten posiada dwie zjeżdżalnie oraz wodę podgrzewaną przez cały rok.

Ostatnim z naszych basenów jest Rwąca Rzeka – to wewnętrzny basen zapewniający wspaniałą zabawę przez cały rok. Posiada on dwie zjeżdżalnie i trzy możliwości masażu karku.

 

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Uzdrowiskowa 15, 76-107 Jarosławiec

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu