SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Galeria Rybacka

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Rybacka 1
76-107 Jezierzany

kom.: 607 073 508
kom.: 665 533 782
http://www.urybaka.info/galeria-rybacka

Opis

Na początku wszystkie przedmioty jakie zgromadziłem, znajdowały się w starej stodole, jednak z braku miejsca w 2014 roku dzięki dofinansowaniu UE powstał budynek z prawdziwego zdarzenia, w którym umieściłem dotychczasowe zbiory. Tych przedmiotów jest bardzo dużo i zostały podzielone na działy.

Ja jako rybak, a jednocześnie przewodnik opowiadam Gościom o moich zbiorach, a także o ciężkiej pracy rybaka morskiego. Galeria Rybaka czynna jest przez cały rok. Znajduje się tutaj także sklepik, w którym mogą Państwo nabyć pamiątki z pobytu. 

Lokalizacja

Jezierzany, Jarosławiec
ul. Rybacka 1, 76-107 Jezierzany

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu