SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kraina Motyli

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Spacerowa 3a
76-107 Jarosławiec

kom.: 500 187 770

Opis

Naszym Gościom udostępniamy na wyciągnięcie ręki takie gatunki, których próżno szukać po polskich polach i łąkach. Wszystkie nasze dojrzałe motyle latają, w pełni swobodnie po ciekawie i profesjonalnie zaaranżowanej, gwarantującej jak najbardziej tropikalny mikroklimat „szklarni”. W kluczowych miejscach zamontowaliśmy tabliczki edukacyjne z podstawowymi informacjami i ciekawostkami o żyjących tutaj okazach. Warto także zapamiętać, że żywe kolory ubrać działają na motyle niczym magnes.

Jedynym miejscem oddzielonym od Gości Krainy Motyli jest specjalna wylęgarnia. Zamontowana tu przezroczysta szyba pozwoli Państwu z bardzo bliska zobaczyć, jak z kokonu wychodzi piękny motyl.

Tuż obok naszej motylarni funkcjonuje Kraina Luster. Jest to gabinet zwariowanych, krzywych zwierciadeł i związanych z nimi iluzji. 

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Spacerowa 3a, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi Mikołajki

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi Mikołajki, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu