SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Latarnia Morska

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Szkolna 1
76-107 Jarosławiec

tel.: 59 810 94 18

Opis

Z balkonu latarni, z wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze oraz dwa duże przybrzeżne jeziora. Latarnię zaczęto budować w 1829 roku daleko od morza. Otwarcie naszej latarni nastąpiło w 1838 roku, a w 1993 roku latarnię wpisano do rejestru zabytków.

Latarnia morska stoi w centrum miasta. Naszą latarnię udostępniamy Państwu do zwiedzania.  

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Szkolna 1, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu