SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Minigolf

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt u. Nadmorska 15
76-107 Jarosławiec

kom.: 502 620 275
kom.: 508 198 335
kom.: 598 109 422

Opis

To jedyny taki obiekt w najbliższej okolicy. Nasz tor składa się z 9 stacji głównych i 3 dołków treningowych. Jest wprost idealny dla dzieci, jak i początkujących w tej konkurencji graczy. Rozgrywka polega na tym, aby wbić piłkę do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń, maksymalnie sześciu.

Pierwsze nasze tory mogą być całkiem proste, jednak na kolejnych stacjach przybywa przeszkód i innych urozmaiceń, których pokazanie wymaga więcej niż odrobiny pomyślunku i techniki. Minigolf to zajęcie dla każdego, zarówno dzieci, dorosłych jak i seniorów. 

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Nadmorska 15, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu