SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Linowy Ju-Huu

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Bałtycka 4
76-107 Jarosławiec

kom.: 607 765 126
kom.: 604 080 443
kom.: 792 751 547
http://ju-huu.pl/juhuuiweb/w_Jarosawcu.html

Opis

Nasz park linowy przeznaczony jest głównie dla dzieci i składa się z trzech torów o różnej trudności. Tor łatwy posiada 12 przeszkód, a tor trudniejszy 11. Przeszkody zostały dobrane tak, aby jednocześnie zainteresować tych bardziej doświadczonych. Trasy nasze znajdują się na wysokości od 1 do 2,5 metra. 

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Bałtycka 4, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu