SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pomnik Rybaka

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Szkolna
76-107 Jarosławiec

Opis

Kiedyś Jarosławiec był wsią rybacką, więc dlatego postanowiona zbudować pomnik ukazujący rybaka podczas jego ciężkiej pracy, to znaczy przy wyciąganiu sieci pełnej ryb. Przedstawiony rybak ubrany jest w historyczny strój, czyli w czapkę z rondem, długą rozpinaną kurtę oraz spodnie szersze na udach, a z kolei zwężane od kolan, a także sweter dający ciepło rybakowi.  

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Szkolna, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu