SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Przystań morska

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt 76-107 Jarosławiec

Opis

Rybołówstwo przez wieki było główną metodą na przeżycie miejscowych osadników. Rybacy swoje kutry cumują na niewielkiej przystani, zlokalizowanej vis a vis głównego wejścia na plaże. Naszą przystań tworzą właściwie tylko dalba wyciągowa oraz wąski pomost.

Nasza przystań to najlepsze miejsce, aby obejrzeć współczesne łodzie rybackie oraz zaopatrzyć się w świeżutką rybę. W łowiskach tego rejonu Morza Bałtyckiego występują m.in.:
- dorsze,
- płocie,
- śledzie,
- trocie,
- leszcze,
- węgorze,
- łososie,
- belony.

W pobliżu przystani znajduje się zabytkowa, XIX-wieczna stacja ratownictwa medycznego, która została przerobiona na smażalnię. Niektórzy rybacy z myślą o turystach organizują rejsy wędkarskie. 

Lokalizacja

Jarosławiec
, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu