SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Edukacji i Rozrywki LEONARDIA

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Krupy 3
76-150 Darłowo

kom.: 501 042 503
kom.: 509 863 632
http://leonardia.pl/

Opis

W naszym parku edukacji i rozrywki znajdą Państwo około setkę gier. Znajdują się tutaj gry zarówno jedno- jak i kilkuosobowe. Proste zasady sprawiają, że nawet nasi najmłodsi Goście nie będą mieć problemu z ich opanowaniem, a rywalizacja i ruch ma świeżym powietrzu to powrót do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, z dala od wirtualnego świata. W naszym parku, nie znajdą Państwo plastiku i powielanych odlewów. Każda z naszych gier została zaprojektowana i wykonana ręcznie w jednym egzemplarzu.

Pośród naszych gier znajdą Państwo m.in.:
- Rapido,
- Arkus,
- Bilard holenderski,
- Ledo poczwórne,
- Balanser,
- Adwersarz podwójny,
- Fliper,
- oraz wiele innych gier. 

Lokalizacja

Darłowo
Krupy 3, 76-150 Darłowo

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu