SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Sunrise

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadmorska 34
76-107 Jarosławiec

kom.: 601 444 118
http://www.sunrise.net.pl/

Opis

Nasz lokal to restauracja, kawiarnia oraz dyskoteka w jednym. W naszej restauracji skosztują Państwo dania obiadowe w cenie fast-food. W kawiarni czeka na Państwa pyszna deserownia. A wieczorami od godziny 21 do samego rana zapraszamy spragnionych rozrywki na dyskoteki. Organizujemy tutaj także imprezy karaoke – coś dla miłośników śpiewania jak i dobrej zabawy.

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Nadmorska 34, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu