SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tawerna Maltańska

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Rybacka 8
76-107 Jarosławiec

kom.: 602 852 726
http://jaroslawiec.com/maltanska/maltanska/Witam.html

Opis

Niegdyś w naszym budynku znajdowała się Straż Pożarna. Tawerna Maltańska usytuowana jest nad samym morzem w pobliżu przystani rybackiej. Naszych Gości zapraszamy na fantazje rybne w szerokim asortymencie oraz zestawy obiadowe.

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Rybacka 8, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu