SPRAWDŹ NASZE BLOGI: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Domki Letniskowe MARINA 2

w lesie / blisko lasuDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Spokojna 5
ul. Dorszowa 34
76-107 Jarosławiec

kom.: 504 448 777

Opis

Posiadamy domki letniskowe w dwóch lokalizacjach w Jarosławcu, przy ulicy Spokojnej oraz przy ulicy Dorszowej. Nasze domki znajdują się w terenie leśnym, tylko 10 minut spacerkiem od plaży, bezpośrednio przy kompleksie wodno-basenowym. Posesja naszych domków jest ogrodzona. Są to nowe, w pełni wyposażone domki letniskowe dla maksymalnie 6 osób.  

Lokalizacja

Jarosławiec
ul. Spokojna 5, 76-107 Jarosławiec

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu